Дізнайтесь більше про нашу історію

Історія розвитку хлібозаводу нараховує 90 років. З одноповерхового приміщення складів млина до трьохповерхового з багаторівневим виробництвом та сучасними технологіями.

Поетапна реконструкція хлібозаводу створила сучасне, найпотужніше в області, енергозберігаюче підприємство зі збереженням традиційних технологій випікання українського житньо-пшеничного хліба.

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» входить до структури одного з найбільших українських холдингів «Хлібні інвестиції» і виробляє продукцію, яку споживач знає під торговою маркою «Цар Хліб».

Фотогалерея
Прес-центр
17/05/2018
День Вишиванки Бердичівський хлібозавод відмітив всім колективом. 
День вишиванки, який традиційно відзначається у третій четвер травня, єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Його мета - зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Воно вкрай важливе саме сьогодні, адже показує, – українці єдині.
А також, ТМ ЦарХліб, до Дня вишиванки, провели конкурс дитячого малюнку "Твій хліб на вишиванці. Від щирого серця та добрих рук". 
З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!! Дякуємо ветеранам за їхню самовідданість,  мужність та гідний приклад відстоювання свободи нашої Батьківщини. Миру, добробуту та здоров'я!!!
Хліб «Буран» – новий чудовий смак високоякісного хліба. Смачний сірий хліб з житнього та білого борошна. Повітряний м’якуш в поєднанні з хрусткою
Христос Воскрес! Вітаємо з Великоднем! Нехай теплом і любов’ю наповнюються ваші душі в це чарівне свято! Нехай Бог оберігає всю вашу родину!
Учора у Бердичеві ми привітали діток та їх батьків з наступаючим святом Великодня! А допомогли нам у цьому чудові діячі Міського палацу культури ім. Шабельника
Продукція