Дізнайтесь більше про нашу історію

Історія розвитку хлібозаводу нараховує 90 років. З одноповерхового приміщення складів млина до трьохповерхового з багаторівневим виробництвом та сучасними технологіями.

Поетапна реконструкція хлібозаводу створила сучасне, найпотужніше в області, енергозберігаюче підприємство зі збереженням традиційних технологій випікання українського житньо-пшеничного хліба.

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» входить до структури одного з найбільших українських холдингів «Хлібні інвестиції» і виробляє продукцію, яку споживач знає під торговою маркою «Цар Хліб».

Фотогалерея
Прес-центр
23/08/2017
Друзі! Щиро вітаємо вас з річницею незалежності України! Ми знаємо, що свобода не дається легко - її необхідно берегти та захищати, переборюючи всі перешкоди на цьому шляху.
Будьте вільними, будьте незалежними, цінуйте свободу! Миру вам!

З повагою до вас,
Колектив Бердичівського хлібозаводу
Шановні друзі! Прийміть наші щирі вітання зі святом Маковія! Нехай у ваших родинах завжди панують мир, затишок, достаток та любов. Це свято ще називають Медовим
Дорогі друзі! З радістю повідомляємо, що в нашій родині "Пряників" знову поповнення. Новий магазин-кафе "Пряник" відкрито в Житомирі по вул. Лесі Українки, 2 В день
Зустрічайте батон "Файний" в новій упаковці! Ми розробили нову яскраву упаковку, щоб вам було ще зручніше обирати улюблений продукт. Шукайте на полицях!
Друзі, прийміть наші вітання з національним святом - Днем Конституції України.  Давайте разом шанувати свободу, справедливість, солідарне суспільство, що
Продукція